Telefon Numarası

+(90) 414 357 61 18

17+

Yıllık Deneyim
Hakkımızda

YETİMOĞLU MADENCİLİK

sertifikalarımız

Kalker mucur ocağımız tesisimiz 140‘lık nace makinası üretim kapasitesi 450 ton / saat olup Şanlıurfa il sınırları içinde olup kurulu tesisler arasında Şanlıurfa en yakın olan şantiyedir. Şanlıurfa da en büyük şantiyeden biri olmakla birlikte pazarlama faaliyet alanı içerisinde en çok söz sahibi olan bir tesise sahibiz. Üretmiş

Hazır beton üretim tesisimiz günlük 1000 m3 hazır beton üretim yapmaktadır. Şanlıurfa merkez ve organize sanayi bölgesinde olduğu için, bazalt ve kalker mucur ocaklara sahip olmakla beraber kaliteden ödün vermeden düşük maliyetli yüksek kalitede üretim yapmaktayız. Üretilen malın pazarlamada maliyet düşürüldüğü ve kaliteli üretim yapıldığından dolayı pazarda etkin söz sahibi firmayız.

Okul, hastane, Köprü Vb. üst yapı taahhüt işleri bünyemizde yapılmaktadır.

Bazalt mıcır ocağımız 110’luk konkasör kurulu olup Bazalt Mıcır üretimi yapmaktayız. Üretilen mıcırlar kendi hazır beton üretimimizde kullanmaktayız. Şanlıurfa 1. Ve 2. Organize Sanayi Bölgesinin arkasında olduğu için bu alanda da Pazar payı alanımız genişlemektedir.


Misyonumuz

Firma olarak, müşteri odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz. Gücümüzü, Dayanışma ve Takım Ruhu ile çalışmaktan almaktayız. Siz müşterilerimize değer vermek, verdiğimiz sözleri yerine getirmek, hizmet kalitemiz den hiçbir şartta ödün vermemek, çalışanlarımızın dürüst, uyumlu, uzman, güler yüzlü ve çalışkan olmasını sağlamak, böylece müşteri memnuniyetinde kesin başarı sağlamak, yasalara ve sektörde oluşan etik kurallara uymak YETİMOĞLU GRUP olarak kendimize misyon edindiğimiz değerlerin en önemlileridir

Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz hizmet stratejilerimiz doğrultusunda profesyonel, eğitimli, iyi motive olmuş coşkulu, özverili ekip çalışmasıyla, iş sağlığı ve güvenliğine önem vererek, çevreyi koruma, topluma katkıda bulunma ve tüm faaliyetlerimizde insana değer verme, Kanun ve kurallara uyma bilinciyle ve sunduğu kaliteli hizmetlerle müşterilerimizin tercihlerinde ilk sırayı almak, lider ve öncü rolünün bilincinde, bir kuruluş olarak bunun sürekliliğini sağlamaktır.


cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry|wholesale jerseys